Barion Pixel
Kategóriák
Hirdetés

Úrnapja – 2024. június 2.

Az elmúlt évek gyakorlata szerint, június 6-án elsőcsütörtökön, Miskolcra látogatnak a papszentelés előtt álló diakónusok tanáraikkal együtt. A Mindszenti templomban 10 órakor koncelebrált szentmisét ünneplünk velük és a város papságával közösen. Kérjük a Kedves Híveket, aki teheti, vegyen részt a szentmisén! A szentmise után kötetlen beszélgetésben ismerkedhetünk a leendő fiatal papokkal.

A Miskolc-Tapolcai Sziklakápolna Búcsú Ünnepét Jézus Szent Szíve tiszteletére, 2024. június 07-én pénteken, este 6 órakor tartja. Az ünnepi szentmisét és szentbeszédet Ft. Marosi Balázs, diósgyőri káplán atya mutatja be.

A Miskolc perecesi Jézus Szíve templom búcsúját Jézus Szíve ünnepén, június 7-én, pénteken tartják. Az ünnepi szentmise körmenettel este 6 órakor kezdődik. A búcsúi szentmisét és szentbeszédet Kecskés László szirmabesenyői plébános atya végzi.

A Martinkertvárosi Egyházközség Búcsúja június 9-én lesz. Az ünnepi Szentmise délelőtt 11 órakor kezdődik, melyet Ft. HOLLÓ Gábor Miskolc-Szent Anna Káplán Atya mutat be.
Június 7-én, Jézus Szentséges Szívének ünnepén lesz a Martinkertvárosi Egyházközség egész napos Egyházmegyei Szentségimádási napja!
A Selyemrét Plébánia szentségimádási órája 10 órakor kezdődik.